Kontakty


Notice: Undefined variable: response in /nfsmnt/hosting2_1/6/c/6c778dac-10af-4983-ba21-4070bd47cf12/247.sk/web/wp-content/plugins/ezphp/ezphp.php(82) : eval()'d code on line 2

247.sk, s. r. o.

Vodárenská 636/3, 040 01 Košice
IČO: 44306873
DIČ: 2022682662
IČ DPH: SK2022682662

247 services, s. r. o.

Vodárenská 636/3, 040 01 Košice
IČO: 45944601
DIČ: 2023157301
Kontakt pre servis mimo bežnú pracovnú dobu nájdete vo Vašej servisnej zmluve

Ing. Juraj Mazák juraj@247.sk 0911 157 038 Informatika, ESPY, konateľ
RNDr. Ján Mazák, PhD. jan@247.sk   Informatika, ESPY
PaedDr. Lenka Mazáková lenka@247.sk 0948 394 943 Ochrana osobných údajov, ESPY
Ing. Jakub Harčár jakub@247.sk 0948 874 247 Informatika
Miroslav Revaj miro@247.sk 0948 877 247 Informatika
Richard Uhrin riso@247.sk 0948 890 247 Informatika
Richard Hurta DiS. richard@247.sk 0948 875 247 Informatika
Rastislav Štenda rasto@247.sk 0948 876 247 Informatika
Roland Kmak 247@247.sk Informatika
Mgr. Matúš Franko web@247.sk 0948 896 247 Informatika
Lukáš Valčo lukas@247.sk 0948 896 247 Informatika
Ing. Matej Matfiak matej@mazaksro.sk 0948 901 247 Informatika, ESPY
Ing. Viktor Varga viktor@247.sk 0948 893 247 Ochrana osobných údajov
Ing. Robo Hrabovský robo@247.sk 0948 891 247 Výkresová dokumentácia
Ing. Lenka Šterbinská asistent@247.sk 0948 892 247 Office manager
Peter Ramač peter@247.sk 0948 885 247 Asistent
Účtovné oddelenie uctovnictvo@247.sk
mzdy@247.sk
0948 907 247 Účtovníctvo a mzdy
Ing. Bohumil Mazák bohumil@247.sk 0910 950 970 Účtovníctvo a mzdy
Mgr. Lucia Surinčáková mzdy@247.sk 0948 878 247 Účtovníctvo a mzdy
Ing. Janka Fecenková uctovnictvo@247.sk 0948 947 247 Účtovníctvo a fakturácia
Ľubka Kusová uctovnictvo@247.sk 0948 872 247 Účtovníctvo a fakturácia
Napíšte nám: