Kontakty


Notice: Undefined variable: response in /nfsmnt/hosting2_1/6/c/6c778dac-10af-4983-ba21-4070bd47cf12/247.sk/web/wp-content/plugins/ezphp/ezphp.php(82) : eval()'d code on line 2

247.sk, s. r. o.

Vodárenská 636/3, 040 01 Košice
IČO: 44306873
DIČ: 2022682662
IČ DPH: SK2022682662

247 services, s. r. o.

Vodárenská 636/3, 040 01 Košice
IČO: 45944601
DIČ: 2023157301
Kontakt pre servis mimo bežnú pracovnú dobu nájdete vo Vašej servisnej zmluve
Ing. Juraj Mazák juraj@247.sk 0911 157 038 Informatika, ESPY, konateľ
RNDr. Ján Mazák, PhD. jan@247.sk Informatika, ESPY, konateľ
PaedDr. Lenka Mazáková lenka@247.sk 0948 394 943 Ochrana osobných údajov, ESPY, konateľ
RNDr. Renáta Komariková, PhD. renata@247.sk Ochrana osobných údajov, Informatika
Ing. Jakub Harčár jakub@247.sk 0948 874 247 Informatika
Martin Medvec martin@247.sk 0948 870 247 Informatika
Miroslav Revaj miro@247.sk 0948 877 247 Informatika
Denis Fitera denis@247.sk 0948 879 247 Informatika
Radka Olejňáková radka@247.sk 0948 878 247 Informatika
Tomáš Teľuch tomas@247.sk 0948 871 247 Marketing a predaj
Ing. Bohumil Mazák bohumil@247.sk 0910 950 970 Účtovníctvo a mzdy, konateľ
Dagmar Tremková dagmar@247.sk 0908 373 485 Účtovníctvo a mzdy
Ing. Veronika Takáčová veronika@247.sk Účtovníctvo a fakturácia
Ing. Janka Chabaľová janka@247.sk 0948 947 247 Účtovníctvo a fakturácia
Ľubka Mihalyová lubka@247.sk 0948 872 247 Účtovníctvo a fakturácia
Ivetka Kobyľanová ivetka@247.sk 0948 876 247 Asistentka